Faturasız Ürün Almayın Sitemizde Karbonat Çayı Faturalı ve Hologramlı orjinal Gönderilmektedir.

Ürünle ilgili içerik ve kullanım bilgileri ambalajında belirtilmiştir.

Karbonat çayı vücutta bulunan ph seviyesinin yükseltilmesine yardımcı olabilir. Ph, bir çözeltinin asitlik ve bazlık derecesini ifade eden bir ölçüdür. Vücudumuzun asidik olması sağlık durumumuzda olumsuzluklara yol açar. Örnek vermek gerekirse bağışıklık sistemi sağlığını zayıflatmakla beraber hormon dengemizi bozar ve enerji seviyemizi düşürerek, yorgunluk hissine yol açar.

Organlarımızın fonksiyonlarına göre ph değeri değişiklik gösterebilmektedir. Kanımızın ideal ph değeri 7,35 – 7,45 aralığında olursa sağlıklı olarak değerlendirilebilir. Ph seviyesini tükürük, kan ve idrar testleriyle öğrenebilirsiniz.

Karbonat Çayı İçeriğinde 16 farklı bitki ve bitki özü bulundurmaktadır.

 1. kiraz sapı,
 2. mısır püskülü,
 3. funda yaprağı,
 4. mate,
 5. ısırgan otu,
 6. hibisküs,
 7. karbonat,
 8. yeşil çay,
 9. papatya,
 10. biberiye,
 11. kekik,
 12. rezene,
 13. avakado yaprağı,
 14. kırkkilit,
 15. melisa
 16. karabaş otudur.

 

zayiflama_cayi_tarifi

Karbonat Çayı Sipariş Ver

 


Karbonat Çayı
Karbonat Çayı Sipariş
Karbonat Çayı Satın Al

Karbonat Çayı © 2014 Orjinal Karbonat Çayı Satış ve Sipariş Sitesi - Tüm hakkı saklıdır.Kaynak gösterilmeden hiçbir alıntı yapılamaz.
Google | Karbonat Çayı - RSS - Google Sitemap
Uyarı!... Karbonat Çayı bir ilaç değildir. Bu sitedeki açıklamalar sadece bilgilendirmek amacıyla verilmiştir. Ürünler ilaç değildir, tıp ve sağlık profesyonellerinin tavsiye ettiği ilaçlar ile eşdeğer değildir. Ürün bilgileri ambalajlardaki açıklamalardan ve üreticilerin tanıtım broşürlerinden alınmıştır. Üreticilerin ürünleri hakkında verdiği bilgilerden ve yazım hatalarından kaynaklanan sorunlardan ve şikayetlerden karbonatcayisitesi.com sorumlu değildir. Ürünlerin kullanımı ve sağlık sorunlarınız için öncelikle bir sağlık uzmanına, hekime, eczacıya danışınız.

Teslimat Şartları| Sık Sorulan Sorular | Mesafeli Satış Sözleşmesi | Gizlilik Ve Güvenlik

Whatsapp ta Paylaş Telefon Sipariş Hattı Orjinal Mi ?