Karbonat Çayı İçeriği

Ürünle ilgili içerik ve kullanım ambalajında belirtilmiştir
İçeriği :
Rezene, Biberiye, Mate, Kekik, Funda Yaprağı, Karabaş Otu, Yeşil Çay, Kiraz Sapı, Kırkkilit, Isırgan Otu, Mısır Kapsülü, Melisa, Papatya, Avakado Yaprağı.

Karbonat Çayı kullanımı:
Karbonat çayını günde 3 kez yemeklerden yarım saat önce bir fincan kaynamış suya ilave ederek demlemeye bırakıyorsunuz. Karbonat çayıdemlenmeye bırakıldıktan 5 dakika kadar sonra içime hazır duruma gelecektir. Damak tadınıza göre karbonat çayına limon ilave ederek de içebilirsiniz.
karbonat

Karbonat Çayı Sipariş Ver

 


Karbonat Çayı
Karbonat Çayı Sipariş
Karbonat Çayı Satın Al

Karbonat Çayı © 2014 Orjinal Karbonat Çayı Satış ve Sipariş Sitesi - Tüm hakkı saklıdır.Kaynak gösterilmeden hiçbir alıntı yapılamaz.
Google | Karbonat Çayı - RSS - Google Sitemap
Uyarı!... Karbonat Çayı bir ilaç değildir. Bu sitedeki açıklamalar sadece bilgilendirmek amacıyla verilmiştir. Ürünler ilaç değildir, tıp ve sağlık profesyonellerinin tavsiye ettiği ilaçlar ile eşdeğer değildir. Ürün bilgileri ambalajlardaki açıklamalardan ve üreticilerin tanıtım broşürlerinden alınmıştır. Üreticilerin ürünleri hakkında verdiği bilgilerden ve yazım hatalarından kaynaklanan sorunlardan ve şikayetlerden karbonatcayisitesi.com sorumlu değildir. Ürünlerin kullanımı ve sağlık sorunlarınız için öncelikle bir sağlık uzmanına, hekime, eczacıya danışınız.

Teslimat Şartları| Sık Sorulan Sorular | Mesafeli Satış Sözleşmesi | Gizlilik Ve Güvenlik

Whatsapp ta Paylaş Telefon Sipariş Hattı Orjinal Mi ?