Karbonat çayı 16 farklı bitkiden oluşan bir çaydır. Bu bitkiler kiraz sapı, mısır püskülü, funda yaprağı, mate, ısırgan otu, hibisküs, karbonat, yeşil çay, papatya, biberiye,kekik, rezene, avakado yaprağı, kırkkilit, melisa ve karabaş otudur. Karbonat TÜBAF (Türkiye aktarlar ve baharatçılar federasyonu) tarafından onaylı olarak üretilmiştir. İçeriği %100 doğaldır. Aynı zamanda TÜBAF adına TR-16-K-017408 kayıt numarası ve 0280-21 parti numarası ile Bakanlık izni ile üretilmiştir. İçriğindeki bitkiler alkali yönünden zengin bitkilerdir.

en-acaip-turk-batil-inanclari-batil-inanc-turkiye-1238335

Karbonat çayı hazırlanışı ise söyledir. Bir fincan içerisine süzen poşeti yerleştirdikten sonra taze kaynamış suyu ilave ediniz. Bardağın ağzı kapalı olarak 3-4 dakika demlenmeye bırakınız. Karbonat çayını isteğe bağlı olarak limon ilavesi ile tüketebilirsiniz.

Karbonat Çayı Sipariş Ver

 


Karbonat Çayı
Karbonat Çayı Sipariş
Karbonat Çayı Satın Al

Karbonat Çayı © 2014 Orjinal Karbonat Çayı Satış ve Sipariş Sitesi - Tüm hakkı saklıdır.Kaynak gösterilmeden hiçbir alıntı yapılamaz.
Google | Karbonat Çayı - RSS - Google Sitemap
Uyarı!... Karbonat Çayı bir ilaç değildir. Bu sitedeki açıklamalar sadece bilgilendirmek amacıyla verilmiştir. Ürünler ilaç değildir, tıp ve sağlık profesyonellerinin tavsiye ettiği ilaçlar ile eşdeğer değildir. Ürün bilgileri ambalajlardaki açıklamalardan ve üreticilerin tanıtım broşürlerinden alınmıştır. Üreticilerin ürünleri hakkında verdiği bilgilerden ve yazım hatalarından kaynaklanan sorunlardan ve şikayetlerden karbonatcayisitesi.com sorumlu değildir. Ürünlerin kullanımı ve sağlık sorunlarınız için öncelikle bir sağlık uzmanına, hekime, eczacıya danışınız.

Teslimat Şartları| Sık Sorulan Sorular | Mesafeli Satış Sözleşmesi | Gizlilik Ve Güvenlik

Whatsapp ta Paylaş Telefon Sipariş Hattı Orjinal Mi ?